השוואת מוצרים – איזו מדפסת הכי טובה?

מדפסת הזרקת דיו

מתכננים לרכוש מדפסת אבל לא יודעים איזו מדפסת הכי טובה ואיזו הכי משתלמת מבחינת המחיר והאחזקה?

ערכנו עבורכם מחקר שוק קצר שיסכם עבורכם את השאלה, איזו מדפסת לבחור.

החסכונית – מדפסת EPSON מדגם L210

בשנת 2012 חברת אפסון התחילה לעשות שינוי מהותי במוצרים שלה והחליטה להבדל משאר התעשייה של המדפסות. במקום לשווק מדפסות זולות ודיו יקר שיפצה על המחיר של המדפסת, החברה החלה להציע מדפסות שהעלות הראשונית שלה יקרה יותר משאר המדפסות בשוק אך הדיו הזמין לרכישה וזה המגיע עם המדפסת זול בצורה משמעותית יותר מהמתחרות.

בנוסף למחיר, החברה שיפרה בצורה משמעותית את הביצועיים של המדפסות – הן מבחינת החיסכון של הצבע והן מבחינת המהירות של ההדפסה, וזאת מבלי להתפשר על האיכות הגבוהה ביותר.

לסיכום, הדגם 210 L של אפסון הוא ללא ספק מדפסת חסכונית ואמינה מאוד.

מדפסת אפסון

האיכותית – מדפסת BROTHER מדגם DCP-J132W

המדפסת הזו של חברת ברדר היא ללא ספק המדפסת המשולבת האולטימטיבית.

המדפסת כוללת בתוכה בנוסף להדפסה גם: סורק, מכונת צילום צבעונית ופקס. המדפסת בעלת חיבור אל-חוטי בעלת פרופיל צר, כך שניתן להצמידה לקיר בקלות, שכן כבל החשמל שיוצא מהמדפסת נמצא בצידה ולא בחלק האחורי כמו בשאר המדפסות של חברת בראדר. למדפסת אפשרות חיבור USB כפול.

בנוסף לטכנולוגיה המשוכללת של המדפסת ושימושה, איכות ההדפסה היא ללא פשרות. הצבע עשיר ומספק, וכמובן שהשחור כהה ואטום כמו שהיינו מצפים ממדפסת ברמה שלה.

לעומת זאת, מהירות ההדפסה הינו מבין האיטיים. כ-48 שניות לדף. זהו חיסרון עצום למשרדים שבהם צריך להדפיס כמות גדולה ויום יומית של דפים.

מדפסת ברדר

הדקיקה – מדפסת BROTHER מדגם DSmobile 600

עוד מדפסת מבית בראדר, רק שהיא מיוחדת במינה, המדפסת/סורק הזו מיועדת לשימוש וחיבור של מכשירים ניידים. אורכה של המדפסת הזו היא כשל דף A4 והיא בעלת יכולת סריקת דפים במהירות של כ-33 שניות לדף. היא מתאימה מאוד למי שמסתובב בשטח כל היום וצריך מדפסת/סורק בזמינות מידית.

מדפסת משולבת סורק של ברדר

 

לכתבה המלאה>>