האפשרויות המגוונות ליצירת שלטים בעולם הדפוס

שלטים בעולם הדפוס

אתם מעוניינים להזמין שלטים איכותיים ואטרקטיביים שיובילו אליכם מספר רב של לקוחות פוטנציאלים. אך אינכם בטוחים איזה שלט מתאים לכם? הנה מספר עצות על שלטים בעולם הדפוס שיסייעו לכם לבחור נכון.

יתרונם של שלטים כאמצעי פרסום ושיווק

תפקידם של השלטים הנו לתפוס את תשומת ליבו של האדם בכדי לחשוף אותו למידע חדש ולכוונו למטרה שאותה המפרסם מעוניין להשיג כלמשל שיווק של מוצר או אירוע המתרחש בבית העסק. זאת מכיוון ששלטים מאפשרים למפרסם להגיע למגוון רחב של קהלים מדי יום שמטיילים ברחובות או בקניונים ובכך לחסוך בהוצאות רבות על שיווק במקומות נוספים.

אילו סוגי שלטים קיימים ומה מהם מתאים לכם?

כיום בתי הדפוס משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות הדפסה מהירה ואיכותית של שלטים במגוון צבעים ועל סוגים מגוונים של חומרים. קיימים סוגים מגוונים של שלטים המתאימים למטרות שונות כלמשל פרסום שניתן לראותו מרחוק כשהאדם הולך ברחוב או שילוט המוצג בתוך מתחם הקניון. שלטים מסוג דפוס דיגיטלי מאפשרים להדפיס תמונות ועיצובים על מדבקות או בדים באיכות גבוהה ועם דיוק מרבי. סוג נפוץ נוסף הים שלטי הרול-אפ מונחים על מתקן שנפתח מלמעלה והנם מצוינים לפרסום בתוך מרחבים כדוגמת מתחמי קניות או משרדים. זאת  מכיוון שניתן לתלות אותם בקלות ואיכות ההדפסה שלהם הנה גבוהה ומאפשרת שימוש במגוון רחב של צבעים.

איך לעצב שלט אטרקטיבי שימשוך את העין?

ישנם מספר כללי עיצוב שכדאי לפעול לפיהם בבחירת שלטים בעולם הדפוס בכדי להבטיח שהנכם מזמינים שלט בעל מראה אטרקטיבי שימשוך את הקהל, אך גם יהיה מובן וברור כשיביטו עליו מרחוק. בחרו את הגופן שבו תרצו להשתמש בשלט והעדיפו גופנים שהנם מרווחים וקריאים. זאת מכיוון שבמידה שהפונט לא ברור דיו, הקוראים לא יתעכבו מולו בכדי לנסות להבין מה כתוב בו. לאחר בחירת הגופן בחרו רקע שמשתלב עימו בצורה הרמונית וודאו כי הגופן שבחרתם מופיע בבירור על צבע הרקע ולא נבלע בתוכו.

אז כעת הגיע הזמן שלכם לבלוט לעין, צרו עם משרדנו קשר בהקדם בכדי להזמין שלטים יפים ואיכותיים שיובילו אל בית העסק שלכם לקוחות רבים.