מדפסת לייזר משולבת

Integrated Laser Printer

כיום יותר ויותר לקוחות פרטיים לצד עסקים מבקשים ליהנות ולהרוויח את המרב מרכישת מדפסת לייזר משולבת, וזאת כיוון שכך הם זוכים גם לחסוך במקום, גם לחסוך בחשמל וגם לשמור על מראה יותר מסודר ומאורגן, ואף להימנע ממגוון כבלים שעושים את דרכם את עבר השקע. מכאן שאם מבקשים ליהנות מאיכות ההדפסה שמדפסת הלייזר ידועה בה, הרי שראוי לרכוש מדפסת משולבת, כך שבאותה נשימה ניתן יהיה ליהנות מסורק, ממכונת צילום, מטלפון ואף משירותי פקס.

מהפכה בתחום

הרבה אנשים היו שמחים לרכוש מדפסת לייזר שמציעה מספר פונקציות, אך יחד עם זאת הם עשויים להימנע מכך, ולו כיוון שהם אינם יודעים שבשנים האחרונות פני הדברים השתנו, כלומר הם אינם מודעים לכך שבשנים האחרונות מדפסות שכאלו עברו שינו מהותי, שינוי שמאפשר למחיר להיות הרבה יותר ידידותי ואף למשקל להיות הרבה יותר קל. מכאן שאם עושים חשבון, ניתן למצוא שע"י תוספת של כמה מאות שקלים בודדות, ניתן לרכוש מדפסת הרבה יותר איכותית וחסכונית. לאור כל זאת אנשים רבים שמחים לשמוע על השינויים האחרונים שנעשו בתחום, ולו כיוון שמדובר במדפסת שמדפיסה באופן הרבה יותר מהיר- עובדה שמתאפשרת בזכות קרן הלייזר.

שיקולים לקראת רכישה

לצד העובדה שניתן להשיג כיום מדפסת לייזר משולבת במחיר הרבה יותר משתלם, לצד הוצאות הרבה יותר איכותיות מבעבר, יש להבין שהביקוש הגדול הוביל מגוון חברות בעלות שם בתחום לייצר מדפסות שכאלו, ועל כן על הלקוח להבין מהם ההבדלים בטרם הוא מבצע רכישה. על כן על כל אחד להבין מהם הצרכים והדגשים שלו מהמדפסת, ולו על מנת לבצע רכישה מושכלת. כך למשל יש לבחון כמה דפים המדפסת יודעת להדפיס בדקה, תוך כמה זמן יש להחליף דיו, האם התוף מחובר לטונר, האם המדפסת מתחברת לאינטרנט כך שניתן לשלוח דרך המייל פקסים, מהי איכות הסריקה, כמה שוקלת המדפסת, מה הגודל של המדפסת (לעתים יש להתחשב בגודל של נישה) וכדומה.

האופציה האלחוטית

ללא ספק המילה האחרונה בתחום היא מדפסת לייזר קטנת ממדים שבין היתר היא גם אלחוטית, כך שניתן לחבר אותה לכל מחשב מבלי להתחיל להתכופף ולבחון להיכן יש לחבר את הכבלים. כמו כן אופציה זו מאפשרת להתחבר אל מגוון מחשבים שונים, ואף למקם את המדפסת רחוק מהמחשב- עד למרחק של 100 מטרים. מכאן שלא רק מדובר בנוחות שימוש הרבה יותר גבוהה, אלא גם מדובר במראה הרבה יותר נקי ומסודר.

אולי יעניין אתכם גם...